NATURE'S PROTECTION Mini Extra Salmon - suché krmivo pre psov - 7,5kg
Kód: DLPNPOKAS0025Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Mini Extra Salmon - suché krmivo pre psov - 7,5kg| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vychýrený, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Losos |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vyberavosť |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 13% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317457387 |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vychýrený, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vyberavosť |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 13% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
