NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Grain Free Junior Small Salmon with Krill - suha hrana za pasje mladiče - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0014Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Grain Free Junior Small Salmon with Krill - suha hrana za pasje mladiče - 1,5 kg| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Losos |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317472281 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
