NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Białoryba - suha hrana za pse - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0009Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Białoryba - suha hrana za pse - 1,5 kg| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 24% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 13% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317456670 |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 13% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
