NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - suha hrana za pse - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0011Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - suha hrana za pse - 1,5 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Proteíny | 21% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317456632 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Proteíny: | 21% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
