NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Salmon - suha hrana za pasje mladiče - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0005Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Salmon - suha hrana za pasje mladiče - 1,5 kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Tehotenstvo a dojčenie, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Tehotná alebo matka |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317456717 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Tehotenstvo a dojčenie, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Tehotná alebo matka |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
