NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - suha hrana za pasje mladiče - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0003Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - suha hrana za pasje mladiče - 1,5 kg| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa | Tehotná alebo matka, Obdobie rastu |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Obdobie rastu, Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317458292 |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Tehotná alebo matka, Obdobie rastu |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Obdobie rastu, Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
