NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Starter Salmon - suha hrana za mladiče z belim kožuhom - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0001Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Starter Salmon - suha hrana za mladiče z belim kožuhom - 1,5 kg| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Tehotenstvo a dojčenie, Budovanie svalov, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Tehotná alebo matka, Obdobie rastu |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Losos |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Proteíny | 27% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317456694 |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Tehotenstvo a dojčenie, Budovanie svalov, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Tehotná alebo matka, Obdobie rastu |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
