O'CANIS Lamb with millet, potatoes, and red beet Mono - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPOCAKAS0005Podrobný popis
O'CANIS Lamb with millet, potatoes, and red beet Mono - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903802100914 |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 9,5% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
