OASY Grain free Adult Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPOASKAS0019Podrobný popis
OASY Grain free Adult Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana tráviaceho traktu, Silná imunita |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Séria | OASY Grain free |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017347653 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana tráviaceho traktu, Silná imunita |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Séria: | OASY Grain free |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
