Esperanza PERSES 127 cm (50") Čierna
Kód: TVAESPUCH0004Podrobný popis
Esperanza PERSES 127 cm (50") Čierna| Montážna sada | Áno |
| Obsah balenia | Spirit level |
| Hmotnosť | 380 g |
| Základný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Spôsob montáže | Múr |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 127 cm (50") |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 35,6 cm (14") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 75 x 75 mm |
| Maximálna váha (kapacita) | 25 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 200 x 200 mm |
| Vzdialenosť k stene (max) | 2,4 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5901299958971 |
| Montážna sada: | Áno |
| Obsah balenia: | Spirit level |
| Hmotnosť: | 380 g |
| Základný materiál: | Kov |
| Farba: | Čierna |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 127 cm (50") |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 35,6 cm (14") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 75 x 75 mm |
| Maximálna váha (kapacita): | 25 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 200 x 200 mm |
| Vzdialenosť k stene (max): | 2,4 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
