OASY One Animal Protein Adult Medium/Large Mono Wild Boar - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPOASKAS0017Podrobný popis
OASY One Animal Protein Adult Medium/Large Mono Wild Boar - suché krmivo pre psov - 12kg| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | OASY One Animal Protein |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 27% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017348773 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | OASY One Animal Protein |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 27% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
