OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Duck - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPOASKAS0008Podrobný popis
OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Duck - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez lepku, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | OASY One Animal Protein |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Hrubý popol | 7,6% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8054329511244 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez lepku, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | OASY One Animal Protein |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Hrubý popol: | 7,6% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
