OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPOASKAS0004Podrobný popis
OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa |
| Séria | OASY One Animal Protein |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017348551 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa |
| Séria: | OASY One Animal Protein |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
