OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Mono Pork - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPOASKAS0005Podrobný popis
OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Mono Pork - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Séria | OASY One Animal Protein |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 17% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017348537 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Séria: | OASY One Animal Protein |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
