OPTIMANOVA Adult Digestive Rabbit & Potato - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPOPVKAS0010Podrobný popis
OPTIMANOVA Adult Digestive Rabbit & Potato - suché krmivo pre psov - 2kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 18% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037378110 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 18% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
