OPTIMANOVA Adult Mini Digestive Rabbit & Potato - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPOPVKAS0008Podrobný popis
OPTIMANOVA Adult Mini Digestive Rabbit & Potato - suché krmivo pre psov - 2kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Králik |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Gastrointestinálne problémy, Podpora trávenia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037378141 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Gastrointestinálne problémy, Podpora trávenia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
