OPTIMANOVA Adult Mini Digestive Rabbit & Potato - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLPOPVKAS0009Podrobný popis
OPTIMANOVA Adult Mini Digestive Rabbit & Potato - suché krmivo pre psov - 6kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Králik |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037378134 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
