OPTIMANOVA Adult Sensitive Salmon & Potato - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPOPVKAS0035Podrobný popis
OPTIMANOVA Adult Sensitive Salmon & Potato - suché krmivo pre psov - 2kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubá vláknina | 2,75% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037378219 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubá vláknina: | 2,75% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
