ORIJEN Fit & Trim - suché krmivo pre psov - 11,4 kg
Kód: DLZORJKSP0002Podrobný popis
ORIJEN Fit & Trim - suché krmivo pre psov - 11,4 kg| Bez cukru | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Sleď |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Nadváha |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Labrador |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 8% |
| Proteíny | 42% |
| Obsah tuku | 13% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992181710 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Sleď |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Nadváha |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Labrador |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 8% |
| Proteíny: | 42% |
| Obsah tuku: | 13% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
