ORIJEN Large Breed Adult - suché krmivo pre psov - 11,4kg
Kód: DLPORJKAS0007Podrobný popis
ORIJEN Large Breed Adult - suché krmivo pre psov - 11,4kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 38% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992724054 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 38% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
