ORIJEN Regional Red - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLZORJKSK0003Podrobný popis
ORIJEN Regional Red - suché krmivo pre psov - 6kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Proteíny | 38% |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 18% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992184605 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Proteíny: | 38% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 18% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
