Orijen Small Breed Dog- Suché krmivo pre psov- 4,5 kg
Kód: DLZORJKSP0024Podrobný popis
Orijen Small Breed Dog- Suché krmivo pre psov- 4,5 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Účinky na zdravie | Zdravé oči, pokožka a celkový zdravotný stav |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Morka |
| Typ produktu | Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Turecko, Kuracie mäso, Ryba |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Hmotnosť | 4,5 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 18% |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah zinku | 120 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 20 mg/kg |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 10 mg/kg |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamin B5, Vitamín B1, vitamín E |
| Obsah medi | 11 mg/kg |
| Fosforu | 0,9% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,5% |
| Omega-6 mastné kyseliny | 2,8% |
| Vápnik | 1,3%, 1,2% |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992714772 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Účinky na zdravie: | Zdravé oči, pokožka a celkový zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Typ produktu: | Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Turecko, Kuracie mäso, Ryba |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah zinku: | 120 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 20 mg/kg |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 10 mg/kg |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamin B5, Vitamín B1, vitamín E |
| Obsah medi: | 11 mg/kg |
| Fosforu: | 0,9% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,5% |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 2,8% |
| Vápnik: | 1,3%, 1,2% |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
