PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0031Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - suché krmivo pre psov - 9kg| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 11% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169414 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
