PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPPZWKAS0028Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - suché krmivo pre psov - 3kg| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 11% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169360 |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 11% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
