PAKA ZWIERZAKA Mono Králik s lesnými plodmi L – suché krmivo pre psov – 1,5kg
Kód: DLPPZWKAS0034Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Mono Králik s lesnými plodmi L – suché krmivo pre psov – 1,5kg| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez lepku, Nadváha |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 10% |
| Proteíny | 29% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904266540223 |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez lepku, Nadváha |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 10% |
| Proteíny: | 29% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
