PAKA ZWIERZAKA Mono Králik s lesnými plodmi L – suché krmivo pre psov – 9kg
Kód: DLPPZWKAS0035Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Mono Králik s lesnými plodmi L – suché krmivo pre psov – 9kg| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Hlavná chuť | Králik |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Bez lepku, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 29% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 10% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904266540216 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Bez lepku, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 29% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
