PAKA ZWIERZAKA Pepe Vet Fresh Breath - pamlsek pre psa - 13,5cm
Kód: VETPZWKSP0001Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pepe Vet Fresh Breath - pamlsek pre psa - 13,5cm| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 70 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zlý dych |
| Bez cukru | Áno |
| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 87,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904266540001 |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zlý dych |
| Bez cukru: | Áno |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 87,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
