PAKA ZWIERZAKA Pepe Vet Healthy Joints - pamlsek pre psa - 13,5cm
Kód: VETPZWKSP0002Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pepe Vet Healthy Joints - pamlsek pre psa - 13,5cm| Hmotnosť | 70 g |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Hypoalergénne |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora kĺbov |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 4,7% |
| Hrubý popol | 4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904266540032 |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Hypoalergénne |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora kĺbov |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 4,7% |
| Hrubý popol: | 4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
