PAKA ZWIERZAKA Pork with pumpkin L - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0011Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pork with pumpkin L - suché krmivo pre psov - 9kg| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 11% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 29% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904806564863 |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 29% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
