PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0014Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - suché krmivo pre psov - 9kg| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popol | 11% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904806564511 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popol: | 11% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
