PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0032Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - suché krmivo pre psov - 9kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Typ balenia | balíček |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 17% |
| Proteíny | 31% |
| Hrubý popol | 11% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169599 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Typ balenia: | balíček |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Proteíny: | 31% |
| Hrubý popol: | 11% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
