PAKA ZWIERZAKA Salmon with Baltic fish M - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPPZWKAS0019Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Salmon with Baltic fish M - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Hlavná chuť | Losos |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 11% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 29% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904806564160 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 11% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
