PAN MIĘSKO Beef with goat M - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPPMIKAS0057Podrobný popis
PAN MIĘSKO Beef with goat M - suché krmivo pre psov - 3kg| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 20% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292357 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 20% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
