PAN MIĘSKO Puran s Fazanom S - Suha Hrana za Pse - 9 kg
Kód: DLPPMIKAS0034Podrobný popis
PAN MIĘSKO Puran s Fazanom S - Suha Hrana za Pse - 9 kg| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Morka |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 19% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292425 |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
