PAN MIĘSKO Specjalne potrzeby Dental & Senior Beef with turkey M - suché krmivo pre psov - 50g
Kód: DLSWZAZWI0019Podrobný popis
PAN MIĘSKO Specjalne potrzeby Dental & Senior Beef with turkey M - suché krmivo pre psov - 50g| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Ochrana kĺbov |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 50 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora kĺbov, Zubné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Séria | PAN MIĘSKO Special needs |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 10% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5907296761637 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Ochrana kĺbov |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora kĺbov, Zubné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Séria: | PAN MIĘSKO Special needs |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 10% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
