PAN MIĘSKO Veal with turkey XS - suché krmivo pre psov - 20kg
Kód: DLPPMIKAS0024Podrobný popis
PAN MIĘSKO Veal with turkey XS - suché krmivo pre psov - 20kg| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubý popol | 9% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342291961 |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
