PLATINUM Adult Beef - polovlhké krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPPL1KAS0007Podrobný popis
PLATINUM Adult Beef - polovlhké krmivo pre psov - 1,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Polovlhká karma |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 24% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260208740672 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Polovlhká karma |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
