PLATINUM Adult Iberico - polovlhké krmivo pre psov - 5kg
Kód: DLPPL1KAS0011Podrobný popis
PLATINUM Adult Iberico - polovlhké krmivo pre psov - 5kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu | Polovlhká karma |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia, Alergia na potraviny |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popol | 7,8% |
| Proteíny | 23% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260208740191 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu: | Polovlhká karma |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia, Alergia na potraviny |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popol: | 7,8% |
| Proteíny: | 23% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
