PLATINUM Adult Lamb - polovlhké krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPPL1KAS0013Podrobný popis
PLATINUM Adult Lamb - polovlhké krmivo pre psov - 1,5kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Polovlhká karma |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 6,7% |
| Proteíny | 24% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260208740061 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Polovlhká karma |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 6,7% |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
