POKUSA Premium Selection Beef Adult - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPPKSKAS0001Podrobný popis
POKUSA Premium Selection Beef Adult - suché krmivo pre psov - 3kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904730919265 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
