POKUSA Premium Selection Veal with salmon Adult - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPPKSKAS0003Podrobný popis
POKUSA Premium Selection Veal with salmon Adult - suché krmivo pre psov - 3kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Vychýrený |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Vyberavosť, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 28% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906874731178 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Vychýrený |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Vyberavosť, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 28% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
