PRIMAL SPIRIT Iberian 70% Svinjska Šunka – polvlažna hrana za pse – 12 kg
Kód: DLPPR2KAS0006Podrobný popis
PRIMAL SPIRIT Iberian 70% Svinjska Šunka – polvlažna hrana za pse – 12 kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Koža a srsť, Alergia na potraviny |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 28,5 % |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah vlhkosti | 18% |
| Obsah tuku | 16,5% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436586311407 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Koža a srsť, Alergia na potraviny |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 28,5 % |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 18% |
| Obsah tuku: | 16,5% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
