PRIMAL SPIRIT Oceanland Ryba – polvlažna hrana za pse z alergijami – 12 kg
Kód: DLPPR2KAS0002Podrobný popis
PRIMAL SPIRIT Oceanland Ryba – polvlažna hrana za pse z alergijami – 12 kg| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Polovlhká karma, Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8,7% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah tuku | 14,9% |
| Obsah vlhkosti | 19% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436586310844 |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Polovlhká karma, Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8,7% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah tuku: | 14,9% |
| Obsah vlhkosti: | 19% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
