PRIMAL SPIRIT Wilderness 60% Meso Svinjina in Piščanec - polvlažna hrana za pse - 12 kg
Kód: DLPPR2KAS0004Podrobný popis
PRIMAL SPIRIT Wilderness 60% Meso Svinjina in Piščanec - polvlažna hrana za pse - 12 kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti | 19% |
| Proteíny | 25,3% |
| Obsah tuku | 16,8% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436586310851 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti: | 19% |
| Proteíny: | 25,3% |
| Obsah tuku: | 16,8% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
