PUPIL Premium All Breeds Mono Rabbit - suché krmivo pre psov - 1,6kg
Kód: DLPPP1KAS0007Podrobný popis
PUPIL Premium All Breeds Mono Rabbit - suché krmivo pre psov - 1,6kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie, Silná imunita |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Vlasy a pokožka, Nadváha, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Hlavná chuť | Králik |
| Séria | PUPIL Premium |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 6,9% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731523021 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie, Silná imunita |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Vlasy a pokožka, Nadváha, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Séria: | PUPIL Premium |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 6,9% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
