PUPIL Premium Light&Senior Medium and large breeds Rich in turkey and rice - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPPP1KAS0001Podrobný popis
PUPIL Premium Light&Senior Medium and large breeds Rich in turkey and rice - suché krmivo pre psov - 12kg| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Oneskorenie procesov starnutia, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Ďalšie funkcie | Podpora imunity, Podpora kĺbov, Pre seniorov, Nadváha |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Hlavná chuť | Morka |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 22% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731509445 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Oneskorenie procesov starnutia, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Ďalšie funkcie: | Podpora imunity, Podpora kĺbov, Pre seniorov, Nadváha |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 22% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
