PUPIL Premium Medium and large breeds Rich in beef - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPPP1KAS0004Podrobný popis
PUPIL Premium Medium and large breeds Rich in beef - suché krmivo pre psov - 12kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana pred ochorením srdca, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Srdce |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 5,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731507120 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana pred ochorením srdca, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Srdce |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 5,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
