PUPIL Prime Rich in beef with vegetables - suché krmivo pre psov - 5kg
Kód: DLPPP1KAS0011Podrobný popis
PUPIL Prime Rich in beef with vegetables - suché krmivo pre psov - 5kg| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Žiadne špeciálne potreby |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 5,8% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731503146 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Žiadne špeciálne potreby |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 5,8% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
