PURINA Dog Chow Adult Lamb - suché krmivo pre psov - 14 + 2,5kg
Kód: DLPPUIKAS0019Podrobný popis
PURINA Dog Chow Adult Lamb - suché krmivo pre psov - 14 + 2,5kg| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria | PURINA Dog Chow |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 16,5 kg |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Žiadne špeciálne potreby |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8445291654679 |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria: | PURINA Dog Chow |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 16,5 kg |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Žiadne špeciálne potreby |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
