Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg morčacie mäso
Kód: DLZBEZKSP0009Podrobný popis
Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg morčacie mäso| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3, Vitamín A |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Hlavná chuť | Morka |
| Chuť krmiva | Turecko |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | PURINA Dog Chow |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Nemecký ovčiak |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah vitamínu D3 | 1060 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 85 mg/kg |
| Proteíny | 23% |
| Obsah tuku | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah vitamínu A | 18200 IU/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613034487926 |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3, Vitamín A |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Chuť krmiva: | Turecko |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | PURINA Dog Chow |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Nemecký ovčiak |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah vitamínu D3: | 1060 IU/kg |
| Obsah vitamínu E: | 85 mg/kg |
| Proteíny: | 23% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah vitamínu A: | 18200 IU/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
